niedziela, 19 lutego 2012

michałki

Dzisiaj mam coś słodkiego i rękodzielniczego. To zacznijmy od tego drugiego, znowu broszka. Nic nadzwyczajnego, wiem trochę nudna się robię, ale nie mam nic nowego do pokazania. Tą czerwoną różyczkę podarowałam Marlence.
Hoy un broche (un broche más de mi colección de invierno) y algo dulce. 
El broche rojo he regalado a Marlena.


A teraz specjalnie coś dla mojej Siostry. W naszym domu zawsze są cukierki Michałki, uwielbiamy je, a niedawno pojawiły się nowe smaki, m.in. pomarańczowy (pycha!)
El dulce es para mi hermana. Michalki son bombones muy famosos en Polonia. Los clásicos son de chocolate y cacahuetes. Este invierno han sacado nuevo sabor, de naranja (¡delicioso!)
 
Udanego tygodnia, 
Ada

3 komentarze:

 1. Siostra, dzieki za Michalka. Nie wiem jeszcze jak smakuje, ale wygląda rewelacyjnie!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. A tutaj prezent dla Ciebie, jak Michal zostal michalkiem
  http://slask.naszemiasto.pl/artykul/793794,jak-michal-zostal-michalkiem-czyli-o-slodyczach-z-prl-u,id,t.html#czytaj_dalej

  OdpowiedzUsuń
 3. Kliknęłam sobie na etykietę "broszki" i, że pozwolę sobie - może nieco z lenistwa, przepraszam - tak zbiorczo się zachwycać. Piękne brochy, piękne! Do filcu to trzeba mieć cierpliwość... A może i nie trzeba, ale a ja po prostu nie potrafię ogarnąć działań filcowych:-( Wychodzą owe broszki tutaj, jak malowane, równiutkie, pięknie pozwijane i zakręcone gdzie trzeba. Mi tak nie chcą wychodzić...
  No i jeszcze, w tym właśnie poście, prezentacja przez Adę "Michałka" poruszyła mnie głęboko:-) Bo ja ogromnie michałkowa jestem. Na śmierć i życie:-) Michałkom mówimy stanowcze TAK!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każde pozostawione słówko ♥

Osoby nie posiadające konta Google nie mogą komentować naszych postów. Niestety z racji sporej ilości spamu zostałyśmy zmuszone do uruchomienia takiej funkcji. Dlatego jeśli masz ochotę napisz do nas maila bublownia@yahoo.com, z pewnością i z miłą chęcią odpowiemy na każdą wiadomość.