poniedziałek, 25 czerwca 2012

bransoletka z t-shirta

Bransoletka z t-shirta to łatwizna, a jej przygotowanie zajmuje niecałe 10 minut. Stary podkoszulek nadaje się do tego celu idealnie, ponieważ sam się zwija w rureczki lub jak kto woli w tuneliki. Jeżeli chodzi o wykonanie to na początek należy przygotować 2 paski wycięte z koszulki (szerokość pasków zależy o Was, ale polecam wąskie). Później wkładamy sznurek woskowany (2mm) w rureczki z T-shirta, a następnie obwijamy na tzw. okrętkę drugim paskiem ze starej koszulki. Na koniec dodajemy mocowanie i zapięcie oraz ulubione zawieszki. 
Pulsera hecha con camiseta. Es muy fácil de hacer (tiempo aprox. menos de 10 minutos). Buscamos una camiseta que no queramos. Mejor una antigua, donde la parte de abajo hace un rulo. Cortamos dos tiras estrechas. En la primera colocamos una cuerda y todo envolvemos con la otra. Por último, añadimos un cierre y un colgante favorito.


To moja ukochana bransoletka, z którą od kilku dni się nie rozstaję. Zainspirowałam się wieloma tutorialami, jednak jak zwykle pokombinowałam i stworzyłam coś swojego. Es mi pulsera favorita, lleva conmigo ya unos días. Somos inseparables.

Ściskam Was,
Ada

6 komentarzy:

 1. Pomysłowa jak zawsze!:) Śliczna jest!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma to jak niepowtarzalna biżuteria :) Świetny pomysł :D

  OdpowiedzUsuń
 3. super;) mi sie strasznie podoba

  OdpowiedzUsuń
 4. I proste, i recykling :)) podoba mi się :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję dziewczynki za miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Taki recykling to ja lubię:D

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każde pozostawione słówko ♥

Osoby nie posiadające konta Google nie mogą komentować naszych postów. Niestety z racji sporej ilości spamu zostałyśmy zmuszone do uruchomienia takiej funkcji. Dlatego jeśli masz ochotę napisz do nas maila bublownia@yahoo.com, z pewnością i z miłą chęcią odpowiemy na każdą wiadomość.