3 maj 2014

maj (scrap nº 6)

Jak Wam mijają wolne dni? Ja niestety w tym roku nie mam majówki z kilku różnych powodów. Z jednej strony żałuję, że praca i przeziębienie akurat dopadło mnie w tym okresie. Z drugiej strony udało mi się skończyć kilka rzeczy i odpocząć w domu. 
Właściwie do dzisiaj trwałam w odwyku od papieru, nożyczek... Rano postanowiłam, że nie mogę zignorować International Scrapbook Day nie tworząc nawet malutkiego scrapa.


Oprawiłam jedno z moich ulubionych zdjęć z zeszłorocznej majówki. Mój szalik sugeruje, że w tamtym roku początek maja także nie należał do najcieplejszych. Bazą LO jest papier UHK Gallery "Pastel - Dwa". Jakiś czas temu zrobiłam porządki w moich przydasiach i okazało się, że mam bardzo dużo różnego rodzaju skrawków papieru, które postanowiłam wykorzystać właśnie tutaj. Rodzice z majówki przywieźli bardzo dużo kwiatów bzu, teraz w domu pachnie obłędnie!!! Kochani życzę Wam udanej końcówki weekendu, przede wszystkim dużo słońca! 


Ada

13 komentarzy:

 1. Ładniusio.
  Zdrówka życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny! ;)) A bez uwielbiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetnie powykorzystywałaś skrawki ;D i super, że jednak świętowałaś międzynarodowy dzień scrapbookingu i możemy podziwiać tego kapitalnego scrapa :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo uroczy i kolorowy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie i kolorowo ;) A może byłabyś zainteresowana przydasiami do scrapbookingu? Mam trochę tego na stanie... głównie z wygranych candy. Kiedyś coś tam działałam ale na krótką metę a teraz zalega w domu u rodziców. Daj znać na maila. Szkoda, żeby leżało skoro możesz je wykorzystać. :) I dużo zdrówka życzę =)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pięknie :)
  I Tobie słonecznego tygodnia i dużo zdrówka !!

  OdpowiedzUsuń
 7. córka wypełnia teraz cały mój świat tym bardziej cenię sobie ten "skradziony" czas by móc u ciebie dziś zagościć i zobaczyć twój barwny i kolorowy świat:) dziękuję za te chwile ... wrócę ... tylko nie wiem kiedy ... i dziękuję za każde miłe słowo pozostawione na moim blogu - cieszą ... bo są namacalnym śladem twojej obecności u mnie ... pozdrawiamy Ki i Kaja <3

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione słówko.