26 lip 2014

kartka z pudełkiem

Jakie to miłe uczucie znaleźć w końcu chwilę czasu dla siebie i dla Bublowni. Ostatnio w moim życiu zaszły większe i mniejsze zmiany. Za mną przeprowadzka, koniec studiów i obrona pracy magisterskiej, pierwsza poważna praca... mogłabym wymieniać bez końca powody, które w pełni wypełniały moje ostatnie dni. Teraz pomału przyzwyczajam się do obecnego otoczenia i wracam do mojego scrapowego kącika. 
Jedenastego lipca zdobyłam tytuł magistra, w podziękowaniu dla Promotora przygotowałam prostą kartkę z pudełkiem. Sami zobaczcie: 
Czasu na przygotowanie kartki było jak zwykle mało, więc z efektu końcowego nie byłam za bardzo zadowolona, ale pozostałym się podobała. 
Na koniec muszę się pochwalić, iż stałam się posiadaczką lustrzanki Nikon!!! W końcu spełniło się moje marzenie, od 2 lat planowałam jej zakup, ale zawsze było coś ważniejszego. Aparat jest prezentem na zakończenie studiów, rodzice trafili w dziesiątkę z upominkiem. Od teraz robienie zdjęć na Bublownię to sama przyjemność.


Udanego weekendu,
Ada 

4 komentarze:

 1. Gratuluję tytułu :)
  Piękny i elegancki ten komplet.

  OdpowiedzUsuń
 2. No nareszcie wróciłaś!!! Mam nadzieję że na dłużej.
  A kartka i pudełko super! Promcio się pewnie ucieszył :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje Pani Magister! Kartka śliczna! Pozdrawiam Ala

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna karteczka! ;) O ile mój wzrok mnie nie myli dwa elementy z przydasiów wykorzystane? Super!! Cieszę się bardzo :) U mnie by tylko się kurzyły w szufladzie :D Gratuluję ukończenia studiów! ;-) A lustrzaneczki tylko pozazdrościć. Należało się! Ja też planuję w najbliższej przyszłości zakup. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione słówko.