2 lip 2011

gafas

Dzisiaj w siostrzanym kąciku mam dla was coś nowego- twórczego oczywiście. Na początek woreczek na okulary. Co sezon jestem zmuszona inwestować w nowe oksy, bo rzucam je byle jak do torebki i całe są porysowane. Ale od teraz się to zmieni, bo razem z mamą stworzyłyśmy etui, które tak się prezentuje:
Hoy presento algo nuevo – por supuesto creativo! Una funda de gafas. Cada temporada me compro nuevas gafas del sol. Las del año pasado como siempre están ralladas (esto pasa por tenerlas de cualquier manera en el bolso). A partir de ahora vienen los cambios. Junto con mama hemos creado la siguiente funda:


Pochwalę się jeszcze bransoletkami, zrobiłam aż trzy, haha!!! Na rzemyku z pierdołkami. Lubię je, bo fajnie, tak skromnie wyglądają. Ktoś chętny?
He hecho también algunas pulseras. Una cuerda de cuero y “chorraditas”. Me gustan, son bonitas y sencillas. ¿Alguien quiere una?
Dobra, to na tyle z nowości. Zastój twórczy dalej trwa, a od jutra to już na całego, bo będę z moimi chrześnikami szaleć po majorkańskich plażach :)
Estas son mis novedades. A partir de mañana me podéis encontrar en alguna playa mallorquina con mis sobrinos:)

Buziaki na dobranoc,
Ada

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde pozostawione słówko.