23 gru 2011

święta, święta... (Navidad)

Jutro Wigilia, jak ja się cieszę!!! Bardzo lubię święta, ze względu na ich magię, ale w tym roku Boże Narodzenie będzie wyglądać inaczej niż zazwyczaj. To moja pierwsza Wigilia bez rodziców, z racji tego, że oni są w Polsce, podobnie jak nasza ukochana babcia i Aduś. Jednak święta na Majorce z najlepszą siostrą na świecie, ze słodkimi siostrzeńcami, zwariowanym szwagrem i jego bratem oraz rodzicami też wydają się być ciekawą opcją na spędzenie świąt. A tak wygląda atmosferka świąteczna w Walencji.
¡Mañana ya es la Noche Buena! Estoy muy contenta. Me encanta la magia de Navidad. Este año las fiestas serán muy diferentes. Es mi primera Navidad sin mis papis, sin mi abuela y sin Adi. Ellos están en Polonia. Mi Navidad pasaré en Mallorca con la mejor hermana del mundo, con mis dulces sobrinos, con mi cuñado y su familia. A ver, ¿como lo vamos a pasar? Puede ser interesante. 
Aquí os enseño el ambiente navideño de Valencia.

Jutro już z Madzią będziemy razem i mamy postanowienie, że w raz z Nowym Rokiem, wprowadzimy trochę zmian na blogu, żeby go upiększyć. Kochani Wesołych Świąt!!! Wykorzystajcie świąteczne chwile, jak najlepiej... my tak właśnie zrobimy!!!
Mañana ya estaré con Magda. En el Año Nuevo prometemos hacer algunos cambios en nuestro blog. ¡Hay que mejorarlo! ¡Feliz Navidad a todos!

Ada

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każde pozostawione słówko.