25 wrz 2012

handmade with love

Polski: Nieubłagalnie zbliża się mój koniec wakacji. Następny poniedziałek będzie dla mnie koszmarem, zacznie się wczesne wstawanie i "niemiłe" obowiązki, ale jeszcze cieszę się ostatnimi chwilami wolności... to może powspominamy lato? :)


Español: Se acerca fin de mis vacaciones. El próximo lunes empiezo el nuevo curso. Esto significa levantarme pronto y estudiar mucho. Ahora estoy disfrutando de los últimos días y  recordando el veranito:)
Polski: Powyższe bransoletki sprzedałam na majorkańskim targu, na który wybrałam się razem z Siostrą w sierpniu. Wypad okazał się być sukcesem, pomimo naszego debiutu w roli sprzedawców.


Español: Estas pulseras he vendido en un mercado mallorquín. Fuimos ahí con mi hermana y de verdad era un éxito. Seguro que el año que viene repetiremos la experiencia:)


Polski: A na koniec kilka nowych bransoletek...
Español: Mis nuevas pulseras ...

Ada

12 komentarzy:

 1. wysłałam zapytanie na fejsie;)) /bączek

  OdpowiedzUsuń
 2. super pomysł z tym targiem, bo bransoletki wszystkie śliczne!:) napewno miały duże wzięcie:) no to życzę udanych ostatnich chwil wakacji, trzeba wycisnąć z nich co się da!:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne bransoletki:) Dobrze jest tak powspominać letnie dni:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piwi lubuję się w Waszych bransoletkach. ;D Co jedna do piękniejsza. Każda urzekająca i mająca to coś w sobie.

  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Siostra, fajne wspomnienia:) i nie tylko udana sprzedaz, ale tez kilka anegdot. W przyszlym roku musimy to powtorzyc!!!/m.

  OdpowiedzUsuń
 6. śliczne i widzę więcej sówek :D jak moja wygrana :D

  OdpowiedzUsuń
 7. No ja się nie dziwię Kochana, że miałaś popyt na takie piękności:) Któż by się nie skusił? A nowe bransoletki - co jedna to ładniejsza!:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Slicznie się prezentuje ten straganik :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Śliczne cacuszka :))
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione słówko.