wtorek, 4 lutego 2014

scrap nº 2

Mój drugi scrap ze zdjęciem z czerwcowego weekendu, powstał na papierze Jest pysznie - kakao. Bardzo lubię tą kolekcję stworzoną przez Piątek 13, przede wszystkim za kropki i pastele (przy tworzeniu pierwszego scrapa wykorzystałam Jest pysznie - mięta). Scrap ten miałam w głowie już od dawna, ale przez brak czasu cierpliwie czekał w kolejce do realizacji. 


W scrapbookingu jeszcze raczkuję i szukam swojego stylu. Na razie preferuję przeszycia i ład na moich pracach, ale też dużo dziurkuję, tak dziurkacze uwielbiam! Mój ostatni nowy nabytek to dziurkacz - motyl, stąd te motylki :) No i uzależniona jestem od papierowych serwetek, te akurat otrzymałam od Moniki w ramach zimowej wymianki.


Ten LO przypomina mi o wyjątkowej niedzieli spędzonej z rodziną, było grillowanie, leżakowanie - już nie mogę doczekać się nadejścia wiosny, wtedy znowu powrócą te wyjątkowe chwile :)
Przesyłam pozdrowienia!
Ada 

8 komentarzy:

Dziękujemy za każde pozostawione słówko ♥

Osoby nie posiadające konta Google nie mogą komentować naszych postów. Niestety z racji sporej ilości spamu zostałyśmy zmuszone do uruchomienia takiej funkcji. Dlatego jeśli masz ochotę napisz do nas maila bublownia@yahoo.com, z pewnością i z miłą chęcią odpowiemy na każdą wiadomość.